ihh 728x90
20 Ekim 2020 Salı
Anasayfa > GÜNDEM > DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

06.10.2020 10:23 12 14 16 18 yazdır
Yeşilay ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın işbirliği ile düzenlenen “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışmasında dereceye giren Bayburtlu öğrencilere ödül verildi.
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

“Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışması Milli Eğitim Bakanlığı ve Yeşilay işbirliği ile 2011 yılından beri düzenleniyor. Yarışmanın amacı, öğrencilerin bağımlılık konusuna duyarlılıklarını artırmak ve yeteneklerini ortaya çıkararak, ödüllendirmek. 2011-2016 yılları arasında ilkokul, ortaokul ve liseler arasında afiş, resim, karikatür, kompozisyon ve şiir alanlarında düzenlenmiştir. 2017 yılından itibaren yarışmanın formatında değişikliğe gidilerek edebi ve görsel kategori olarak 2 ana dalda ilkokul, ortaokul ve liseler arasında toplam 18 ödül belirlenmiştir.

Bayburt’tan “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışmasına katılarak, dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi. Ödülleri, Bayburt Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Güven ve Bayburt Yeşilay Şube Başkanı Arif Akcan takdim etti. Törene, yarışmada dereceye giren öğrencilerin aileleri ve öğretmenler de katıldı.

Haber: Uğur Akbaş


ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri