ihh 728x90
19 Ocak 2020 Pazar
Anasayfa > SPOR > BAYBURTSPOR’UN YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

BAYBURTSPOR’UN YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

17.06.2019 09:54 12 14 16 18 yazdır
Bayburt Özel İdare Spor Kulübü yönetim kurulu, Seçimli Olağan Genel Kurul yapılarak belli oldu. Buna göre Bayburtspor’un yeni başkanı Muhammet Karaoğlu oldu.
BAYBURTSPOR’UN YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU
Bayburt Özel İdare Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada, yeniden oluşturulan Bayburtspor Yönetim Kurulunun kulübe ve kente her türlü desteği ve katkıyı vereceği belirtilerek şu ifadelere yer verildi: “Bayburt Özel İdare Spor Kulübümüzün, Dernekler Kanunu ve Kulüp Tüzüğümüze göre 3 yılda bir Nisan ayı içerisinde yapılması gereken seçimli Olağan Genel Kurulu, 27 Nisan 2019 tarihindeki oturumda gerekli çoğunluk sağlanamadığından 09 Mayıs 2019 tarihinde yapılmıştır.
Genel Kurul daimi delegeleri Bayburt İl Özel İdaresi çalışanlarından oluşan kulübümüzde Yönetim Kurulu oluşturulurken ilgililer nezdinde gerekli istişareler yapılmıştır.
Yapılan bu istişareler neticesinde gerek İl içinde gerekse gurbette bulunan Bayburtlu işadamlarımız, esnaflarımız, STK temsilcilerimiz ve hemşerilerimizle yaptığımız görüşmeler doğrultusunda Yönetim ve Denetleme Kurulu üye seçimleri yapılmış olup, iş yoğunluğu ve benzeri nedenlerle Yönetim ve Denetleme Kurullarında yer alamayan Bayburt sever tüm hemşerilerimiz kulübümüze ve şehrimize her türlü desteği ve katkıyı vermeye devam edeceklerini beyan etmişlerdir. Yönetim Kurulumuz 2019 - 2020 Futbol sezonu planlaması ve diğer tüm bilgilendirmeleri önümüzdeki gönlerde kamuoyu ile paylaşacaktır.
Kulübümüz, gerekli açıklamaları ve ilgili tüm haberleri Bayburt Özel İdare Spor resmi sosyal medya hesabımız olan “Bayburt Özel İdare Spor Kulübü” sayfası ve basın kuruluşları aracılığı ile paylaşılacaktır. Bunun dışında kulübümüzün adı, logosu ve renklerinden oluşan farklı hesaplardan yapılan açıklama ve yorumlara itibar edilmemesini kamuoyunun bilgisine saygıyla sunuyoruz.”

Yönetim Kurulu, kulübün ana sponsorluğunu sürdüren An - Zentrum Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Karaoğlu başkanlığında şuisimlerden oluşmaktadır:

YÖNETİM KURULU 
Muhammet Karaoğlu 
Süleyman Ağın
Abdurrahman Polattimur 
Hayrettin Koçyiğit
Nesumittin Selçuk
Ünsal Kıraç
Süleyman Seyhan
Erol Akbaş
İsrafil Kahraman
Hicabi Durmuş
İbrahim Şenyiğit
Salim Aslanhan
Yaşar Yerlikaya
Şemsettin Çalışkan
Kenan Aktürk
Fatih Şentürk
Ersoy Özbek
Şükrü Kayalı
Adem Köse
Halim Kızıl
Şerif Bayram

DENETLEME KURULU:
Ensar Yerlikaya
Mahmut Boyacı
Bülent Koçyiğit

ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri