ihh 728x90
08 Ağustos 2020 Cumartesi
Anasayfa > GÜNDEM > BAYBURT İHH BU BAYRAMDA DA ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

BAYBURT İHH BU BAYRAMDA DA ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

30.07.2020 11:09 12 14 16 18 yazdır
İHH Bayburt Şubesi Kurban Bayramı dolayısıyla yetim, öksüz ve ihtiyaçlı 500 aileye bayramlık dağıtarak gönülleri fethetti.
BAYBURT İHH BU BAYRAMDA DA ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş, aç veya açıkta kalmış; savaş, tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakat kalmış; evsiz, yurtsuz, tüm insanlara insani yardım ulaştırmak ve bu insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmesini önlemek üzere çalışan bir sivil toplum kuruluşudur.

Bayburt İHH Şubesi de diğer İHH şubeleri gibi gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Kurban Bayramı dolayısıyla bir yardım faaliyeti düzenleyen Bayburt İHH, her sene olduğu gibi bu sene de yetim, öksüz çocuklara ve ihtiyaç sahibi 500 aileye bayramlık hediye ederek yediden yetmişe herkesin takdirini toplamayı başardı. Bayramlıklarını alan çocukların mutluluklarının gözlerinden okunduğunu söyleyen İHH Bayburt Şube Başkanı İlhami Polat:

“Bir tebessümün bile kendileri için dünyalara bedel olduğunu” söyledi.ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri